Oferta dla firm

Troszcząc się zarówno o początkujących, jak i profesjonalnych kajakarzy, przestawiamy naszym Klientom solidne kajaki bezburtowe, czyli nowoczesne kajaki on top pochodzące od niezawodnych wytwórców marki Dag Kayaks czy FeelFree. Top kajak to rewelacyjna propozycja tak dla wprawionych kajakarzy, jak i młodych sportowców, którzy pod czujnym okiem rodzica, w komfortowy sposób mogą zdobywać umiejętności surfowania po wzburzonych falach. Otwarty sprzęt wodny, w pełni stabilny oraz dynamiczny i sprawnie pokonujący morskie i rzeczne wody zapewni maksymalne bezpieczeństwo oraz pozwoli na wygodne przemieszczanie się po wszelkiego typu akwenach. Niebywałą zaletą jaką wyróżnia się solidnej klasy kajak bezburtowy okazuje się jego kompaktowość. Dodatkowo warianty sprzętu z zakresu sit on top cechuje szereg dodatkowych akcesoriów, jakie znacząco wpływają na polepszenie komfortu pływania. Do nich zaliczyć można chociażby przestronne miejsce bagażowe, właściwie profilowane rączki, specjalnie konstruowane w celu zapewnienia wygody siedzenia, czy poręczne uchwyty na butelki.

Nasze propozycje

Wyprawa kajakowa

Kajaki sit on top wyróżniają przede wszystkim dodatkowe akcesoria i pomysły podwyższające komfort kajakarza. A są to przede wszystkim: - Uchwyt na butelkę - Luk bagażowy wewnątrz konstrukcji dostępny na środku - wodoszczelna pokrywa luku - Rączki modelowane w kształcie kajaka - Korek do opróżniania wody - Wygodne siedzenie z kieszenią tylną zapinaną na zamek błyskawiczny - Duże miejsce bagażowe z tyłu kajaka z elastycznym olinowaniem - Koło na tyle kajaka ułatwiające transport po plaży, ścieżce itp.

Torpedownia

Dwuosobowy kajak polietylenowy typu all-round sit on top Idealny kajak dla dwóch osób do zabawy na morzu, jeziorze czy rzece w czasie ciepłych dni. Konstrukcja kajaka z kółkiem na końcu umożliwia transport kajaka po piasku, ścieżce czy drodze. Ten kajak oprócz pływania może być przydatny w czasie nurkowania czy wędkowania. Kajak wyposażony jest w uchwyt na butelkę, dwie pokrywy z siateczką typu mesh wewnątrz kajaka. Jest to idealne miejsce na małe podręczne szpeje przechowane w czasie pływania. Rączki kajaka znajdują się na przodzie i tyle i są "wymodelowane" w kształt formy. Kajak wyposażony jest także w dwa komfortowe piankowe siedzenia. Na środku kajaka znajduje się profilowane siedzenie dla dziecka.

Grill w bazie

Tri-Yak to rodzinny kajak dla dwójki dorosłych i dziecka. Kajak wewnątrz jak większość kajaków tego typu posiada korki spustowe które w razie nalania wody (np. przy dużej fali) wypróżniają wodę z wnętrza kajaka. Dzięki szerokiej i długiej konstrukcji kajaka może służyć dla nurków, wędkarzy czy po prostu jako platforma do zabawy nad wodą jak choćby skakanie do wody itp. Tri-Yak posiada trzy komfortowe siedzenia z kieszeniami zapinanymi na zamek błyskawiczny, olinowanie boczne ułatwiające przytroczenie bagaży, rączki na przodzie i tyle, dużą pokrywę luku bagażowego wewnątrz kajaka.

NASZE WYPRAWY

Mamy dla Was propozycję wypraw kajakowych o różnym poziomie zaawansowania, w szczególności dla tych którzy nie pływali jeszcze kajakami po morzu.

3 godziny

BEKA

Rejon BEKA

Zobacz wyprawę
1,5 godziny

TORPEDOWNIA

Nasz hit sezonu 🙂

Zobacz wyprawę
3 godziny

Formoza

Trasa w rejon Formozy

Zobacz wyprawę
4 godziny

RYF MEW

Trasa dla wymagających

Zobacz wyprawę
1,5 godziny

REWA

Wycieczka na kawę i ciastko

zobacz wyprawę
Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń
“We had such a great time. Everything went over smoothly and our guide was very knowledgeable. I would absolutely recommend them to anyone. They really exceeded my expectations. I know I'll be back for sure!”
Amy Johnson
Adventurer
“Amazing trip; Great whitewater, food, and awesome guides. We had an excellent trip. Big group, but easily accommodated by Thrillz Co. The food was amazing, the weather was perfect, and the rafting was fun”
Doug Martin
Adventurer

SPECIALS & PACKAGES

Enjoy a fully guided tour, catered camping with delicious guide-prepared meals. Maecenas sed diam eget risus varius blandit sit amet non magna.

od 1000 PLN

/grupa
PAKIET FIRMA

Spotkanie integracyjne

Explore the backcountry with fellow whitewater rapids enthusiasts.

$299

/person
25% Off

Corporate Retreats

Team building and fun explorations of the Chilko River.

$349

/person
Save $50

Chill Out Tour

Open for paddler camping next weekend. Offseason rates while spaces last.

Company Co.

1366 Main Street
Vancouver Canada
V8V 3K6

Monday to Friday: 10am - 6pm
Saturday: 11am - 4pm
Sunday: Closed

Like what you see? Book your trip today!