O nas 🙂

TICADA istnieje od 2006 roku ale nurkowanie stało się ważną częścią naszego życia na długo przed założeniem firmy. Przez lata staraliśmy się poszerzać ofertę, w której znajdziecie szkolenia na wszystkie stopnie nurkowe, wyjazdy i nurkowania rekreacyjne, możliwość wypożyczenia, zakupu sprzętu oraz jego serwisowania. Jednak TICADA to nie tylko nurkowanie. Ważną częścią naszej działalności są szkolenia z zakresu ratownictwa wodnego oraz szkolenia motorowodne. Stawiamy na bezpieczeństwo w wodzie więc prowadzimy zajęcia pływackie począwszy od podstaw skończywszy na doskonaleniu technik i przygotowaniach do startów. Współpracujemy ściśle ze Stowarzyszeniem Morska Baza Szkoleniowa Mechelinki, które swoją siedzibę ma właśnie w tytułowych Mechelinkach, gdzie w okresie zimowym wspólnie prowadzimy cotygodniowe morsowania a w okresie letnim morskie wyprawy kajakowe.

NASZA misja

Nasza misja to propagowanie turystyki aktywnej do której zaliczamy kajaki wśród lokalnej społeczności a także wśród turystów odwiedzających nasz zakątek Zatoki Gdańskiej a dokładnie rybacką wieś Mechelineki znajdującą się pomiędzy Gdynią a Rewą.

Nasza kadra

Tu nie ma przypadkowych osób. To ludzie doświadczeni i dobrze wyszkoleni dla których bezpieczeństwo naszych uczestników podczas wypraw to priorytet.

Sebastian Borek

Instruktor/ratownik wodny
To były żołnierz weteran Jednostki Specjalnej FORMOZA. Człowiek związany z wodą od zawsze :).Instruktor nurkowania, ratownictwa, motorowodny.....

Monika Borek

Instruktor/ratownik wodny
To bardzo aktywna osoba nurkuje, pływa, zimą morsuje. Na codzień pracuje w szkole. Instruktor ratownictwa, ratownik KPP, Divemaster

Aleksander Borek

Przewodnik/ratownik wodny
Przewodnik z uprawnieniami ratownika wodnego i KPP, sternik motorowodny, płetwonurek przyszły divemaster:) Żołnierz Wojsk Obrony Terytorialnej .
0
TYLE MAMY WYPRAW NA TORPEDOWNIĘ